Srpen 2013

Přežít na pustém ostrově. Máte na to?

4. srpna 2013 v 20:03 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
myslíte, že byste přežili na nějakém opuštěném ostrově, nemusí to být jen ostrov, džungle, nebo dokonce nějaké jiné místo. Myslíte, že byste se dokázali rychle adaptovat situaci? Co by Vám třeba scházelo nejvíc, z prostředků moderní civilizace?

Reality show

3. srpna 2013 v 18:46 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
nejsem zrovna tip člověka, co by sledoval všechny realiti show v Tv, ale tak Výměnu manželek zná každý, nebo pak jsem ještě viděla před X lety nějaký reality show Hledá se táta. Líbili se mi možná vyvolený, první řada. Napadlo mě, přihlásili byste se do nějaké takové show? Šli byste do toho? Já bohužel ne, i když peníze se hodí, ale nejsem ten tip.

Máte rádi dojáky?

3. srpna 2013 v 18:41
Právě nedávno jsem snad už po sté koukala na film s R.Gerem Hachiko příběh psa. Miluju tenhle film, Jsou tam krásné scény, je to doják a líbí se mi i ten příběh. Jaký doják se vám líbí? Nějak si nemohu vzpomenout na jiný.

Diskuze a otázky - Nejlepší český zamilovaný song

3. srpna 2013 v 18:39 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
Libí se mi od elánu Láska moja, také klasika od Haščákové Sen, potom i od Bena Cristovaa a bagarové Chci, ještě pěkný songy má Kolář, Bílá, a Deil

Cikáni na koupáku

3. srpna 2013 v 18:37 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
Ahojky, zajímalo by mně, proč cikáni, choděj do vody na koupáku v šatech? Všimli jste si toho v přírodních koupalištích, rybník, přehrada atd, že tam menšina chodí v oblečení? Pochybuju, že nemají na plavky, vždiť nemusej mít drahé značkové a bůh ví jak moderně střižené. Jsou líný se převléknout, nebo proč? Tak chlapi ty si vemou šortky, ale ženský tam lezou v šatech, tričkách atd. Jinak ještě taková podotázka, proč cikáni nesnášej, když se na ně díváte? jsou paranoidní? Vždyť se člověk přeci může koukat kam chce a na co chce. Na ně se nikdo nesmí ani kouknout, hned mají kecy a z jednoho je hned deset.

Vaše oblíbená a neoblíbená jídla?

2. srpna 2013 v 15:10 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
Co je podle Vás totální humus co byste do huby nedaly, a naopak po čem se můžete utlouct (třeba i nezdravé jídlo) Já nemám ráda omáčky, nepochopím, co jako někdo má na svíčkový? To je pěknej humus, roky jsem od školky nepozřela Koprovku, po který jsem se poblila, ale teď už jí dokážu sníst. Jinak bych asi nedokázala sníst Chobotnici a jiné dary moře, tyhle zvířatka prostě ne. Ulítnu občas na klasickým smažáku s hranolkama, jinak mám ráda českou kuchyni.


Hranolky s čedarem jsou taky fajn