Září 2013

Levná kosmetika, malinký nákupek

13. září 2013 v 21:42 Ze šuplíčku
Koupila jsem si nové stíny, ale jaou fakt moc moc pěkný, pak jsem si dobarvila vlasy barvou od Syoss, ...


obyčejné stíny :-))


Moje barvička na vláskách ...

Koupila jsem si nové číslo časopisu Fashion a vůbec ho nemůžu doma najít a to jsem se do něj jen koukla, ah jo

13. září 2013 v 21:32 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/ |  Ze šuplíčku
Koupila jsem si nové číslo časopisu Fashion a vůbec ho nemůžu doma najít a to jsem se do něj jen koukla, ah jo. Musím ho najít, docela ráda bych se podívala co je nového ze světa módy. Je podzim, takže chci se juknout na nějaký pěkný botky, šátky a šáty a kožené bundičky. Potřebuji inspiraci. Až ho nebudu chtít hledat určitě ho najdu...


Minerální voda s vitamíny. Jakou minerální vodu pijete?

13. září 2013 v 21:11 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/ |  Ze šuplíčku
Když jsem ráno jela do práce zkusila jsem si koupit tuhle minerálku, protože prý je obohacena o všechny vitamíny, no tak jsem jí zkusila, chuťově docela ušla, ale já moc na tyhle minerálky nejsem, mám raději zelený čaj. Zkusili jste někdy tuhle minerální vodu.


Watt drink

9. září 2013 v 20:47 Fotím
Při ranní cestě do práce jsem si zakoupila energi´ták Watt - černej. Není vůbec špatnej, ale každopádně sportovní zelený Watt je lepší.



Bizardní film na neděli - Gummo

8. září 2013 v 20:36 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/ |  Viděla jsem
Ježiš, já žeru filmy od Larryho Clarka jako jsou Děti, Ken Park, Šikana a teď jsem zkoukla i hodně bizardní film o další americké mládeži film Gummo. Film Gummo není od Clarka, ale je od člověka, co se podílel na filmech Larryho Clarka. Film je postavený na tom, že se ocitnenete na předměstí pěkný americký díry a koukáte co tam žije za totální individua. Kluci co za peníze střílí kočky, tlustá mentální holka, kluk co nechává sexuálně zneužívat svou "divnou" sestru, dvě blondýny a malá holka, kluk co chodí v kratasech a čepici králíčka s velkými uši, atd. všechno je divný, bizardní, hnusný, vulgární, prostě magořina a přesto je to šíleně originální jako všechny styly tehlech bizar filmů. No koukněte sami a uvidíte :-)))

recenze na film zde





I'm blond song clips my channel

8. září 2013 v 12:05 | http://prosincovy-pisalek.blog.cz/
O prázninách jsem si na hlavu dala blond barvičku nosila jsem jí celé prázniny, dnes mám měděnou :-)) Na blond vlásky jsem udělala takový sestřih fotek :-) a dala k tomu takovou crazy písničku :-)